ECA Safety

TWIG Ürünleri

ÇALIŞANLAR ARTIK YALNIZ DEĞİL!

Tesis bünyesinde yalnız çalışan işçilerin belirli bir süre hareketsiz kalmaları, düşmeleri ve darbe almaları durumlarında, bir Alarm İzleme Merkezine ikaz göndererek, sesli iletişim kurmaları ve konum bilgisinin Alarm İzleme Merkezine iletilmesi İş ve İşçi sağlığı uygulamalarını daha da ileri seviyelere çıkarmaktadır. İşletme personellerinin çalışma esnasında kullanacakları TWIG Yalnız Çalışan İşçi Takip ve Hareketsizlik Alarm cihazları ile, Panik Butonunu kullanarak yine Alarm İzleme Merkezine ya da İşletme sorumlularına konum bilgisi ile birlikte ikaz gönderebilmeleri ve karşılıklı sesli iletişim kurabilmeleri mümkündür. Alarm anında konum bilgisi arzu edilirse Google Maps linki ile birlikte alarm izleme merkezine ya da işletme sorumlularına SMS olarak gönderilebilmektedir.

Tesis bünyesinde kullanılan Twig işçi takip ve hareketsizlik alarm sistemleri, ihtiyaç halinde bir web-portal’ı üzerinden işletme detay projeleri yüklenilerek, işletme çizimleri üzerinde bir web-portal ile alarm gelen konumu ve cihazların durumları izlenip kayıt altına alınabilmektedir.

GSM tabanlı çalışan TWIG Yalnız Çalışan İşçi Takip ve Hareketsizlik Alarm Sistemleri, GPS sinyaline ulaşılamayan kapalı alanlarda da Twig Beacon Konum Belirleyici yayın cihazı ve işletme wi-fi routerları vasıtası ile net konum bilgisine ulaşabilmeyi mümkün kılar.

EDS Safety A.Ş. olarak, işletmenize özel projelendirme ve saha çalışmaları yapmakta ve işletmeniz için optimum çözümleri birlikte çalışarak oluşturuyoruz.

TWIG Ürünleri