ECA Safety

Yangın Algılama

ECA Safety A.Ş. Avusturya markası olan Schrack – Seconet firmasının Endüstriyel çözüm ortağı olarak anahtar teslimi Yangın ve Duman Algılama Sistemleri tesis etmektedir. İşletme şartlarınıza uygun, yüksek teknolojili ürünler seçilerek iyi ve doğru bir Yangın ve Duman Algılama Sisteminin tesis edilmesi işletmenizi daha da güvenli kılacaktır. Gerek satış öncesi projelendirme gerekse satış sonrası servisleri ile güvenli ve sürdürebilir Yangın ve Duman Algılama Sistemlerini tesisinize kazandırmak artık zor değil!

Endüstriyel Yangın ve Algılama Sistemi, sahadaki adreslenebilir Duman ve Isı Algılama Dedektörleri’nden başlayarak, hava emiş prensibi ile çok daha hızlı yangın algılayabilen özel duman dedektörlere, potansiyel yanma ve patlama tehlikesi bulunan tehlikeli alanlarda da kullanılacak özel yapıda “ex duman dedektörleri” ve açık hat duman dedektörlerine, adreslenebilir flaşör ve sirenlerden, söndürme panellerine ve yönetim yazılımlarına kadar pek çok donanım ve yazılım ekipmanlarının kullanılabildiği bir sistemdir. Sağlıklı bir Yangın Algılama Sistemi, endüstriyel tesislerde satış öncesi tasarım aşamasından başlayarak doğru ekipman seçimi, doğru uygulama, iyi bir eğitim ve satış sonrası hizmetlerinden oluşan önemli bir süreçtir.

Schrack-Seconet Yangın Algılama Sistemleri ile ihtiyacınıza uygun özel çözümleri sağlamaktan mutluluk duyarız. Güç kaynağından başlayarak, her bir kontrol paneli kartının kendi içerisinde %100 yedekli olduğu “Integral MX” serisi kontrol panelleri hem yazılım hem de donanım olarak gerçek yedeklilik sağlaması bakımından, yüksek güvenlik gereksinimi olan endüstriyel tesisler için örnek güvenlik sistemi teşkil edecektir.

Eski ve yeni nesil tüm Schrack-Seconet Yangın Algılama Sistemleri’nin birbirini desteklemesi ve geçmiş uyumluluğu, X-LINE haberleşme ve döngü hattının ilk göze çarpan özelliğidir.

Büyük bir hızla ilerleyen teknolojiyi yakından takip eden CUBUS dedektör ailesi, kombine adreslenebilir duman dedektörü olarak Duman / Isı  Artış / Duman & Isı Artış / modlarında çalışabilmektedir. Yine özel seri CUBUS dedektör ailesinde CO özelliği, kendinden siren barındıran duman dedektörleri veya Ex alanlarda kullanıma uygun kombine duman dedektörleri de bulunmaktadır.