ECA Safety

Yangın Algılama

Endüstriyel Çözüm Ortağı: Schrack-Seconet Yangın ve Duman Algılama Sistemleri

ECA Safety A.Ş., Avusturya merkezli Schrack-Seconet firmasının güçlü iş ortağı olarak, anahtar teslimi Yangın ve Duman Algılama Sistemleri tesis etmektedir. İşletme şartlarınıza uygun olarak seçilen yüksek teknolojili ürünlerle oluşturulan Yangın ve Duman Algılama Sistemi, iş yerlerinizi daha güvenli hale getirir. Satış öncesi projelendirme ve satış sonrası servislerle desteklenen bu sistem, güvenli ve sürdürülebilir bir yaklaşım sunar.

Endüstriyel Yangın ve Duman Algılama Sistemi

Endüstriyel Yangın ve Algılama Sistemi, sahadaki adreslenebilir Duman ve Isı Algılama Dedektörleri’nden başlayarak çok yönlü bir koruma sağlar. Özel duman dedektörleri, hava emiş prensibi ile hızlı yangın algılama yeteneği sunarken tehlikeli alanlarda kullanılan “ex duman dedektörleri” patlama riskine karşı özel bir koruma sağlar. Adreslenebilir flaşörler, sirenler, söndürme panelleri ve yönetim yazılımları gibi birçok donanım ve yazılım ekipmanı ile desteklenir.

Sağlıklı Bir Yangın Algılama Sistemi

Schrack-Seconet Yangın Algılama Sistemleri, satış öncesi tasarım aşamasından itibaren doğru ekipman seçimi, uygun uygulama, etkili eğitim ve sağlam satış sonrası hizmetleriyle tam bir süreç sunar. Schrack-Seconet, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak güç kaynağından başlayarak kontrol paneli kartlarına kadar %100 yedekli “Integral MX” serisi kontrol panelleri ile endüstriyel tesislerin yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Teknolojiyle Uyumlu Çözümler

Schrack-Seconet Yangın Algılama Sistemleri, eski ve yeni nesil sistemleri destekler ve X-LINE haberleşme ve döngü hattının uyumlu çalışabilmesini sağlar. CUBUS dedektör ailesi ise gelişen teknolojiye ayak uyduran bir çözüm sunar. Kombine adreslenebilir duman dedektörü olarak çalışabilen CUBUS dedektör ailesi, Duman / Isı Artışı / Duman & Isı Artışı modlarında etkili bir şekilde kullanılabilir.

ECA Safety A.Ş. olarak Schrack-Seconet iş birliğiyle, iş yerlerinizin yangın güvenliğini üst düzeye taşıyoruz. Endüstriyel Yangın ve Duman Algılama Sistemleri ile işletme şartlarınıza uygun güvenlik çözümleri sunuyoruz. Teknolojiye uyumlu, özel tasarlanmış donanım ve yazılımlarımızla iş güvenliğinizi sağlarken iş yerlerinizdeki tehlike riskini minimize ediyoruz.